0
0.00 
  • Boş Sepet

    Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.

Kumaşa anlam katıyoruz...

KURUMSAL

Carmen Bale, modern dans ve klasik bale kostümlerine kattığı farklı tasarımlarla ve sanatsal faaliyetlerde göstermiş olduğu engin tecrübesiyle sektörün önde gelen isimlerinden olan Vedat Güleçyüz tarafından kuruldu.

İlk günden bugüne kaliteli hizmet ve karşılıklı güven prensibine bağlı kalarak yeni başlangıçların vazgeçilmezi olan Carmen Bale, ilk perakendecilik ve toptan satışını 2003 yılında gerçekleştirdi. Yılları aşan üretim kalitesiyle her geçen gün hedef kitlesini büyüterek sizleri özel sipariş kostümlerin yanı sıra bale ve jimnastiğe dair ihtiyacınız olan zengin ürün çeşitliliğiyle buluşturdu.

Her müşteriyle birebir ilgilenen hizmet politikası ve memnuniyet esaslı çalışma prensibiyle üretim yolculuğuna devam eden Carmen Bale, kostüm hazırlanması sırasında sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına belirli prosedürlere göre ilerliyor:

  • Sipariş verilecek listeler belirleniyor.
  • Birebir ölçü alımı yapılıyor.
  • Model, kumaş ve aksesuar seçiminden sonra tüm siparişler Carmen Spor giyim atölyesinde hijyen kurallarına uyularak titiz bir ekip çalışması ile gerçekleştiriliyor.

-Teslimat, modele göre bir ya da iki hafta arasında gerçekleşiyor. Şehir dışı  siparişleri ise mail ve fax yoluyla kabul edilerek sipariş teslim süresi değişiklik gösteriyor.

Hayallerinizi kumaşlara işleyen Carmen Bale, yeni adımlar atmanız için sizi bekliyor.

Yaratmanın başlangıcıdır düş gücü. Dilediğinizi düşler, düşlediğinizi amaçlar, amaçladığınızı yaratırsınız sonunda.

-Bernard Shaw